RAMİS KUYUMCULUK

KULLANIM ŞARTLARI & GİZLİLİK POLİTİKASI

 

 • Kullanıcıların www.ramiskuyumculuk.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgiler, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

 

 • Ramis Kuyumculuk, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Ramis Kuyumculuk’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.ramiskuyumculuk.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Ramis Kuyumculuk’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

 • Ramis Kuyumculuk, kullanıcılara ve kullanıcıların www.ramiskuyumculuk.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

 • Ramis Kuyumculuk, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.ramiskuyumculuk.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Ramis Kuyumculuk’ un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.ramiskuyumculuk.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

 

 • 18 yaşından küçük kişiler www.ramiskuyumculuk.com’dan alışveriş yapamazlar.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunlu değildir, ancak çeşitli avantajlardan yararlanılabilmesi ve sonraki alışverişlerin daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için üye olunması tavsiye edilmektedir. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca www.ramiskuyumculuk.com’da geçerlidir.
 • Ramis Kuyumculuk, www.ramiskuyumculuk.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. www.ramiskuyumculuk.com, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Ramis Kuyumculuk’un izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

 

 • Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

 

 • Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği www.ramiskuyumculuk.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

 

 • Ramis Kuyumculuk, www.ramiskuyumculuk.com’da satışa sunduğu yüzlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına 1 hafta içinde iade edilir.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com'dan siparişi verilen ürünlerin el emeğiyle üretimi sonucunda, ürünlerin karat ve gramlarında farklılık oluşabilmektedir. Yüzüklerin, belirteceğiniz yüzük ölçüsüne göre ayarlanıyor olması da altın gramında farklılıklar oluşturabilmektedir. Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda -+%10 Gramaj Farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep/iade edilebilmektedir. 

 

 • www.ramiskuyumculuk.com'dan siparişi verilen ürünlerin ödemesi, Havale/EFT yolu ile gerçekleştirilebilir. Siparişin ödeme tipi seçilirken kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneği seçilerek sipariş oluşturulabilir. Ramis Kuyumculuk Banka hesap bilgileri aşağıdaki gibidir;

Ramis Kuyumculuk

Akbank ... Şubesi

TR89 0004 6000 5988 8000 2842 60

 

 

 • www.ramiskuyumculuk.com’dan verilen siparişlerde; Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına …. takside kadar işlem yapılabilmektedir.

 

 • www.ramiskuyumculuk.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
!-- Facebook Pixel Code -->